reklámfotózás | 2008-8-2 12:08:09

Sziasztok!

 

Képzeljétek mi történt velem. Tegnap Monoron jártam mert, kaptam egy felkérést, hogy az Oázis kertészeti áruház új reklámanyagában a majd szereplõ képeket én készítsem el. Nagyon jól éreztem magam, sok jó képet csináltam, és hamarosan ti is megláthatjátok. A képek annyira jól sikerültek, hogy még egy TV reklámban is benne lesznek.
Aznap este még Jessykémmel is csináltunk képeket, azokat is igyekszem feltenni majd az oldalra ahogy lesz rá idõm. Most még van hátra pár napom a kötelezõ nyári szakmai gyakorlatomból.
Az elõzõ bejegyzésemnél már említett képeket még mindíg nem tettem fel mert még mindíg várom az engedélyeket. Laughing

Most megyek ebédelni, úgyhgy egyenlõre ennyi volt a mese mára, de hamarosan jelentkezem. Aki pedig nem bír nélkülözni az MSN-en vagy telón elér.

Cupp nektek!!!



<<
<
2
>
>>

Üzenőfal
Elérhetőségek
2008-8-19 09:08:19
Joker

Take a photo??:D

ohh ja


2008-8-19 09:08:43
Gábor

Szia Encsi

Jók a légi képeid:D

puszi